1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 5. Kropáček (Straka, Hlaváč), 7. Fiala (Pejchal), 9. Hlaváč (Vacín), 13. Hlaváč (Půlpán, Hanuš), 20. Kastner (Hlaváč, Poul), 21. Arnošt (Hozák, Fiala), 25. Poul (Kastner, Řepík), 26. Kropáček (Hlaváč, Šána), 31. Lokajíček (Kolářík, Kastner), 38. Kellerstein (Půlpán, Hozák), 40. Turek (K. Pejchal, T. Pejchal), 43. Arnošt (Hozák, Půlpán), 47. Kastner (Fiala, Kolářík), 47. Hozák (Půlpán, Arnošt), 50. Hozák (Arnošt, Zedek), 52. Lokajíček (Hozák, Kellerstein) – 5. Ouřada (Jouza, DelMarche), 21. Nerad (Ouřada, Mašek), 32. Ouřada, 42. Ouřada (Daniel, DelMarche) . Vyloučení: 3:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Pastier – Nechvátal, Berger. Diváci: 99.

Kopřiva – Hanuš, Lokajíček, Šána, Zedek, Kolářík, Straka, Fiala – Kellerstein, Poul, Řepík – Kropáček, K. Pejchal, Arnošt – Hlaváč, T. Pejchal, Vacín – Hozák (C) – Kastner, Půlpán, Turek

Vecka – Nerad, DelMarche, Běhula, Šefl (C), Kolíček – Mašek, Uher, Mežnar – Ouřada, Daniel (A), Čermák – Jouza

V kulatém 20. kole II. ligy přijeli áčko ohrozit Draci z Bíliny. Dosavadní vzájemné souboje měli pod kontrolou Letňanští, hosté se proto ve třetím vzájemném střetu snažili nepříznivou bilanci zvrátit. A začali úspěšně, otevřeli skóre. Letci okamžitě reagovali, po 32 vteřinách od inkasované branky srovnal Vojtěch Kropáček a nevědomky odstartoval parní válec. Fenomenální kanonáda Áčka se nakonec zastavila až na 16 gólech, soupeř se trefil pouze čtyřikrát. Tři body zůstávají v hangáru! Partnerem utkání byl Kovolak Hlinsko s.r.o.

V aktuální sezoně začínaly zápasy proti Bílině zpravidla několika góly Letňanských, tentokrát ovšem Draci vyjeli ze zajetých pořádků a otevřeli skóre jako první. Domácí jim pocit vedení nedopřáli nadlouho, ještě v páté minutě vyrovnal Vojtěch Kropáček, jenž zažil v dresu Letců svou střeleckou premiéru.

Parta koučů Jaroslava Nedvěda s Ondřejem Poulem od té chvíle dominovala, ještě do konce třetiny si vybudovala pevný čtyřbrankový náskok. Hned dvěma útočnými výpady se dostal k šancím zkušený Jan Hlaváč, obě proměnil. Do brány soupeře zapadly i rány Zorana Fialy a Lukáše Kastnera.

Ofenzivní palba v hangáru pokračovala také během druhého dějství. Gólově jej sice opět zahájili Bílinští, Letňany však s odplatou ani tentokrát dlouho nečekaly. Během deseti minut nasázely čtyři góly a v závěru periody přikořenily dalšími dvěma trefami. Letka do kabin odcházela s dvojciferným počtem vstřelených branek a komfortním náskokem 11:3.

Leckdo by si mohl myslet, že za rozhodnutého stavu show skončila. Opak byl pravdou, jako tradičně korigovali skóre po druhé přestávce Bílinští, pak se důrazně připomněli domácí. Vstřelili dalších pět branek, dvě z nich zapsal kapitán Jiří Hozák. Áčko tak doletělo bez turbulencí do vítězné destinace. Soupeře přestřílelo nejvyšší výhrou v sezoně 16:4 a tabulku skupiny Sever vede o dva body. Dvůr Králové má však zápas k dobru.