Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2018 vyšly tyto články:

30.7.Unikátní Laser Game! Mercuria láká na novou střílečku(red)Tohle partnerství trvá už několik let. Teď však Mercuria Laser Game nabízí Letcům parádní novinku. Teprve nedávno otevřela svoji další, unikátní arénu v pražském Braníku, kam během srpna mohou všechna mužstva hokejových Letňan za mimořádně výhodných podmínek. Ve druhé polovině prázdnin se tak přímo nabízí zorganizovat laserový teambuilding před novou sezonou. A pořádně si zadovádět.
12.7.Nadšení mezi Letci! Slavný Stanley Cup zavítal do arény(cze)Vzácnou návštěvu a mimořádné chvíle zažili Letci ve svém klubu. Vždyť do Ice Areny ve středu zavítal slavný Stanley Cup! Zážitek dětem i jejich rodičům poskytl jeho držitel a nejslavnější odchovanec Jakub Vrána, jenž měl slavnou trofej po dobu 24 hodin pouze pro sebe. Za den toho stihl hodně: návštěvu hřbitova, autogramiádu v Letňanech, focení v Ice Areně, procházku Prahou i noční soukromou párty.
9.7.Letňany zažijí oslavy se Stanley Cupem. Už tuto středu!(red)Už ve středu 11. 7. se v Letňanech odehraje velký hokejový den, na sever Prahy totiž poprvé v historii dorazí Stanley Cup. Slavnou trofej pro vítěze NHL si bude po 24 hodin užívat Jakub Vrána, letňanský odchovanec v barvách Washingtonu Capitals. Odpolední oslavy poblíž Ice Areny se odehrají v režii městské části Letňany, která akci organizuje. Letci si ale budou moci pohár zblízka prohlédnout.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS