Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

12.4.Odchovanec Jakub Vrána míří do výběru ČR 18smLetňanský klub se může od včerejška pyšnit dalším úspěchem. Odchovanec Jakub Vrána (roč. 96) se v šestnácti letech probojoval do výběru ČR 18 a představí se tak na začínajícím Mistrovství osmnáctiletých, které se koná v Brně, Břeclavi a Zlíně. Rozhovor s mladým talentem, převzatý ze stránek hokej.cz, si můžete přečíst níže...
8.4.Nový mladší dorost zvítězil v třetím ročníku Pitnerova pohárusmZávěr sezóny v podobě třetího ročníku Pitnerova poháru hraném v Jihlavě čekal na budoucí mladší dorost o velikonočních prázdninách. Letci se utkali s domácí Jihlavou, Hradcem Králové a Vsetínem a i přes malé zaváhání v semifinále poté ve finále dokázali zvítězit a ve jménu hesla přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem se tak naši mladíci rozloučili s hlavní sezónou 1.místem a nyní je čeká zasloužený odpočinek.
3.4.4. třída obsadila třetí místo v prvním ročníku turnaje České teplo Ice Hockey CupsmOd posledního březnového pátku do první dubnové neděle se v Ice Areně Letňany konal 1. ročník turnaje 4. tříd - České teplo Ice Hockey Cup. V turnaji se představilo celkem 12 družstev z celé republiky a domácí tým Letců nakonec v těžké konkurenci obsadil skvělé 3.místo.
1.4.6. třída obsadila na turnaji na Hvězdě 1. místoJMKLetňanská 6.třída v sobotu úspěšně odehrála turnaj na Hvězdě, který byl vypsán pro kategorii o rok starší, tedy pro ročník 99 a obsadila 1. příčku. Na tomto dobře obsazeném turnaji se sešly velice vyrovnané týmy z Kolína, Slavie a Hvězdy Praha.