Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

22.10.Vzhledem k vládním nařízením už nemohou všichni sportovci společně trénovat. Letci se tedy přesouvají do svých domovů, kde budou pokračovat v distančním režimu jako na jaře.
14.10.Letci pokračují s přípravou i v omezených podmínkách. Všechny kategorie (kromě kurzu bruslení) se od pondělí přesunuly ven, kde trénují ve skupinách po šesti.
11.10.Pětka svedla slušnou bitvu s pražskou Slavií, nakonec Letci podlehli těsně 4:5. Brankou a nahrávkou přispěl Kostenko.
11.10.Junioři si skvěle poradili s Ostrovem, který doma přetlačili 7:4! Na ledě efektivně fungovalo trio Duchan, Zrcek a Končel. První zmiňovaný si dokonce připsal 3+4!
10.10.Devátá třída nestačila na Hradec Králové, Východočechům podlehla vysoko 0:7. Všechny góly padly v úvodních dvou třetinách.
10.10.Sedmáci nestačili na Hradec Králové 4:9. O výsledku rozhodla druhá třetina, během níž Letci inkasovali šestkrát. Dva góly dal Václavík.
10.10.Dorost porazil Beroun vysoko 5:1, trefilo se přitom pět různých střelců. Třemi asistencemi k výhře přispěl Řezáč.
10.10.Vítězství slavila i 6. třída, která si poradila se Slaným 8:4. Hattrick vstřelili Šimáček s Bláhou, druhý jmenovaný přidal i tři nahrávky.
10.10.Napínavý zápas skončil výhrou juniorky! Letci přetlačili Louny 5:4 po nájezdech, třemi nahrávkami se blýskl Duchan.
10.10.A-tým nezvládl přetahovanou s Berounem, soupeři podlehl těsně 3:4. Gól a asistenci zaznamenal Kvaček.
7.10.Odchovanec Letců Michael Krutil byl draftovanán Chicagem Blackhawks. Osmnáctiletého beka Sparty si vybral celek ze státu Illinois ve vstupním draftu do NHL z celkové 110. pozice.
4.10.V neděli se měli junioři vydat na led Litoměřic, ale utkání bylo nakonec odloženo. Náhradní termín zatím není konkrétně stanoven.
4.10.Šestka si parádně poradila se Smíchovem, venku nastřílela jedenáct gólů. Za Letce se blýskli především Bláha, Kalčev, Boháček a Novák.
4.10.Osmička proti Smíchovu prohrávala po první třetině o dva góly, nakonec ale vybojovala remízu. Zásluhu na výsledku má útočník Suda a jeho hattrick!
4.10.Devátá třída proti Pardubicím neuspěla a venku vysoko podlehla 14:2. Jedinými střelci za Letce byli Vítek a Novotný.
4.10.Sedmáci nevyzráli na stadionu Pardubic, gólově atraktivní boj skončil 6:4. V poslední části padlo nejvíce branek a tři body body posbíral Pojkar.
3.10.Dorostu proti Kralupům nad Vltavou nestačily na výhru ani dva góly Blažka. Letci prohráli 2:3 a jejich třízápasová vítězná série skončila.
3.10.A-tým zapsal první výhru v sezoně, Smíchov přestřílel po třígólové první třetině 5:2. Hattrickem se blýskl Horák.
3.10.Devítka jednoznačně nestačila na Liberec. Bílí Tygři souboj ovládli vysoko 8:0 a Letci tak mají zatím na kontě výhru, remízu a tři prohry.
3.10.Osmá třída prohrála s Bruslaři z Mladé Boleslavi 3:9. Gól a asistenci nasbíral Svoboda, rozhodly první dvě třetiny.
3.10.Šesťáci padli v souboji s Mladou Boleslaví jednoznačně 3:11. Výsledek ovlivnila druhá třetina, v níž Letci čtyřikrát inkasovali.
3.10.Sedmáci remizovali s libereckými Bílými Tygry 4:4! Během atraktivního duelu dvakrát skóroval Šimek, Václavík měl 1+1.
2.10.Pátá třída se utkala se Smíchovem již v pátek a soupeři vsítila osmnáct branek! Nejproduktivnějším hráčem Tomáš Wieden, jenž si připsal 4+1.
27.9.Nedělní zápas páté třídy skončil s Kobrou nerozhodně 4:4, z toho 5 branek padlo až v poslední části. Za Letce se dvakrát prosadil Konečný.
27.9.Junioři i v dalším kole berou vítězství, šesti góly porazili Kadaň. Nejproduktivnějšími hráči byli Zrcek a Urych, kteří si připsali tři body.
26.9.Šestá třída nevyzrála na Neratovice a na soupeřově ledě prohrála 5:7. Hattrick vystřelil Bláha, 1+1 zapsali Kalčev a Šimáček.
26.9.Osmáci po divoké přestřelce remizovali s Neratovicemi 7:7. Hned tři hráči dali dvě branky: Svoboda, Surkov a Maršík, první dva brali i asistenci.
26.9.Dorost si poradil se Smíchovem vysoko 10:2. Hattrick nastřílel Blažek, čtyři nahrávky zase posbíral Brytski.
26.9.A-tým neuspěl ani ve druhém utkání Krajského přeboru Prahy. Hvězdě podlehl hlavně kvůli nevydařenému úvodu druhé části 3:5.
26.9.Devátá třída svedla vyrovnaný souboj s Chrudimí, duel nakonec skončil 3:3. Dva góly dal Panýr, dvakrát zase asistoval Klíma.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2020 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS