Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2020 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.9.Nedělní zápas páté třídy skončil s Kobrou nerozhodně 4:4, z toho 5 branek padlo až v poslední části. Za Letce se dvakrát prosadil Konečný.
27.9.Junioři i v dalším kole berou vítězství, šesti góly porazili Kadaň. Nejproduktivnějšími hráči byli Zrcek a Urych, kteří si připsali tři body.
26.9.Šestá třída nevyzrála na Neratovice a na soupeřově ledě prohrála 5:7. Hattrick vystřelil Bláha, 1+1 zapsali Kalčev a Šimáček.
26.9.Osmáci po divoké přestřelce remizovali s Neratovicemi 7:7. Hned tři hráči dali dvě branky: Svoboda, Surkov a Maršík, první dva brali i asistenci.
26.9.Dorost si poradil se Smíchovem vysoko 10:2. Hattrick nastřílel Blažek, čtyři nahrávky zase posbíral Brytski.
26.9.A-tým neuspěl ani ve druhém utkání Krajského přeboru Prahy. Hvězdě podlehl hlavně kvůli nevydařenému úvodu druhé části 3:5.
26.9.Devátá třída svedla vyrovnaný souboj s Chrudimí, duel nakonec skončil 3:3. Dva góly dal Panýr, dvakrát zase asistoval Klíma.
26.9.Sedmáci prohráli s Chrudimí, chyběla efektivita. Jedinou branku při prohře 1:3 obstaral až v závěru Václavík.
25.9.Juniorka rozjela sezonu výhrou 7:0 nad Děčínem. Zabrala hlavně ve druhé pětigólové třetině, 1+4 připsal Kloutvor, jen o nahrávku méně Dobrov.
20.9.Sedmá třída porazila Poděbrady vysoko 7:2 díky skvělé 2. třetině. Dva body nasbírali Václavík, Pojkar, Bláha, Šimek a Hladký.
20.9.Také devátá třída odehrála nedělní utkání na výbornou. Poděbrady od Letců schytaly 12:0 a v zápase si 5+2 připsal Novotný.
20.9.Dorostenci zvítězili nad Černošicemi 8:3, z toho čtyři branky padly až v poslední třetině. Třemi body se blýskli Blažek a Řezáč.
19.9.Dorostenci slaví první výhru i body sezony. Duel se soupeřem ze Slaného ovládli 4:2, gól a dvě asistence nasbíral Řezáč.
19.9.Sedmáci si poradili s Neratovicemi 5:1, rozhodly první dvě třetiny. Za Letce skórovali Václavík (2), Burda, Hladký a Rybák.
19.9.První duel sezony už má v Pražském přeboru za sebou i A-tým. Soupeři z TNP Praha podlehl 3:6, o branky Letců se postarali Duchan, Zrcek a Urban.
19.9.Sobotní duel s Neratovicemi se 9. třídě nepovedl, soupeř zvítězil 6:2. Za Letňany vsítil branku Panýr a Novotný.
17.9.Nedělní zápasy, které měly týmy 6. a 8. třídy sehrát proti Nymburku, byly odloženy. Náhradní termín duelů zatím není stanoven.
17.9.Start juniorské soutěže se odkládá. Sobotní zápas na ledě Hvězdy se neodehraje z důvodu výskytu Covid-19 v soupeřově organizaci.
13.9.Vítězství na úvod si připsali páťáci, když vyhráli na ledě Hvězdy 7:5. Hattrick vstřelil Škvára, skórovali i Červený, Hejna, Sládek a Přibyl.
13.9.Úspěšně do ligové sezony vstoupili sedmáci, když si doma poradili 4:1 s Kolínem. Skórovali Blažek, Lomoz, Bosák a Verbeščuk.
13.9.Po 1. místu na turnaji ve Světlé nad Sázavou má 3. třída další úspěch. V České Lípa skončila pátá z celkového počtu 12 týmů.
13.9.Pátá třída vstoupila do soutěže na výbornou. Souboj s Hvězdou ovládla poměrem 7:5, hattrick přitom nasázel Škvára.
12.9.Osmá třída zahájila ligu porážkou 2:8 v Benátkách n. J. Osudnou se jí stala druhá třetina (0:6). Za Letce skórovali Špaček a Topol.
12.9.Šesťáci vstoupili do soutěžního ročníku prohrou 3:6 na ledě Benátek n. J. Za hosty se trefili Novák, Andruščenko a Boháček.
12.9.Ani napodruhé to dorostu v nové sezoně nevyšlo. Doma podlehli Berounu 4:6. Góly Letců vstřelili Roule, Brytski, Řezáč a Klíma.
12.9.Šestá i osmá třída podlehly Benátkám nad Jizerou (2:8 a 3:6). V obou případech shodně rozhodly druhé třetiny, v nichž Letci inkasovali v součtu deset branek.
12.9.Deváťáci na úvod ligy podlehli na domácím ledě Kolínu 4:14. Za Letce se dvakrát trefil Bartík, po jedné brance přidal Motlíček a Swietek.
5.9.Letňanský dorost vstoupil do soutěžní sezony bez jediného vstřeleného gólu a na ledě Kralup nad Vltavou padl poměrem 0:3.