neděle 02. října 2011

Výhra domácích Juniorů

Už podruhé za sebou na domácím ledě dokázali Letňanští zvítězit.

Junioři přivítali na domácím ledě PZ Kladno, kteří přijeli v ochablém počtu. Na začátku Letňanští měli opět pozvolné tempo a v prvních deseti minutách trvalo než se rozjeli. I přes pomalé tempo měli více kotouč pod kontrolou, ale chyběla jim koncovka. Do té se naopak dostal Kladenský útočník a Matěj Oliva jej skvělým zákrokem vychytal a podržel svůj tým v první třetině. Na konci první třetiny vsítil gól kapitán týmu Kadaně. Ve druhé třetině získali převahu díky aktivnímu bruslení a hrou do těla, kde potom nastříleli 4 branky. Ve třetí třetině po dvanácti minutách za stavu 7:1 opět tempo přestalo být jak by jsi trenéři přáli a hráči po výrazných chybách ve své třetině dostali ještě dvě branky na konečný stav 7:3 pro domácí.