neděle 02. října 2011

Junioři opět nezískali venku bod

Už podruhé si junioři nepřišli na soupeře hrajícího na domácím ledě. Prohrou 5:2 v Litoměřicích mají stále jen 2 body, výhrou na domácím ledě.

V pátek se Letňanští junioři utkali v souboji s HC Stadion Litoměřice. Po špatném úvodu prohrávali po první třetině 0:2. Ladné tempo po druhé třetině opadlo a hráči získali převahu, kterou zúročili gólem na 2:1. Na konci druhé třetiny inkasovali hráči gól na 3:1. Ve třetí třetině chlapci dali branku na 3:2 a v posledních 2 minutách inkasovali dvě branky v power play. Nejdříve v herní přesile šest na tři, prohráli vhazování a špatnou reorganizací ve třetině Litoměřičtí střelou ze svého pásma střelili branku a podruhé po špatné přihrávce opět Letňanští inkasovali na konečný stav 5:2 pro domácí.